کتابی از جنس خردی خواندنی

کتابی از جنس خردی خواندنی( چهار میثاق)

کتابی از جنس خردی خواندنی(چهار میثاق)

با سلام و  درود

می خواهم کتابی خواندنی برای شما  دوستان معرفی کنم. کتابی مفید که می تواند به شما کمک کند تا بتوانید حال زندگیتان را بهتر کنید و آرامش را به قلبتان بازگردانید.کتابی از جنس خردی خواندنی.

این کتاب حاصل تجربه، اندیشه ها و باورهای مردی از تبارسرخپوستان آمریکای مرکزی است که قصد کرده این دانش و خرد  اصیل نیاکانش که همان تولتک ها هستند را به جهان معرفی  کند.  او می نویسد که ما در رویایی به سر می بریم و زندگی می کنیم که رویای واقعی و افسانه شخصی خود ما  نیست بلکه رویای جمعی سیاره زمین است که از انسانهای گذشته به ما رسیده و ما  هم به اجبار خود را در  آن غرق ساخته ایم. او می گوید ما می توانیم افسانه شخصی بی نظیرخودمان؛  رویایی بهشت گونه داشته باشیم اگر بتوانیم این چهار میثاق را در زندگی شخصی مان پیاده کنیم. و آن چهار میثاق تاثیر گذار که میتواند زندگی و دنیای ما را به آرامش، شادی و رهایی برسانداز این قرارند:

اولین میثاق: با کلام خود گناه نکنید

بیشترین قضاوتها را ما با کلام خود انجام می دهیم. و اولین میثاق یکی از مهم ترین والبته سخت ترین میثاق هاست.که البته بسیار قدرتمند است. کلام یکی از بزرگترین موهبتهاست که به وسیله آن شما نیروی آفرینش خواهید داشت، موهبتی قدرتمند از جانب خداوند که از طریق آن همه چیز متجلی می شود.

دومین میثاق:هیچ چیز را به خود نگیرید

اتفاقهای اطرافتان را به خود نگیرید. ممکن است دیگران با شما بد صحبت کنند یا بخواهند که به شما آسیب برسانند شما باید بدانید که آنها  آنچه را خودشان هستند بروز می  دهند، آنها ضعفها، آسیب ها،  کاستی ها و مسمومیتهای درون خودشان را می خواهند به شما انتقال دهند، اما اگر شما به خودتان نگیرید هیچ آسیبی به شما نخواهد رسید.

سومین میثاق: تصورات باطل نکنید

ما درباره خودمان و دیگران تصوراتی داریم که از باورهای ما نشأت گرفته اند. چنانچه تصورات باطلی داشته باشیم باعث ایجاد سوءتفاهم ها و رنج های بززگی خواهیم شد. ما براساس باورها و اندیشه های خودمان تصور می کنیم و البته این برای ماراحت تر است و برای همین است که اغلب ممکن است اشتباه کنیم و موجبات رنجش و مسمومیت ذهنی برای خودمان و دیگران شویم.

چهارمین میثاق: بیشترین تلاشتان را بکنید

همیشه بیشترین تلاشتان را در کارها و زندگیتان داشته باشید،  تا بتوانید آنچه را دوست دارید و می خواهید بدست آورید. و در کنار بیشترین تلاش از زندگیتان هم لذت ببرید.

این کتاب می تواند شما را با حقیقتی فراموش شده آشنا کند و یا به خاطرتان بازگرداند که  می توانید افسانه و رویای شخصی خودتان را خلق کنید و بتوانید با خودتان، اطرافیانتان و تمام هستی در هماهنگی و صلح به سر ببرید. آنگاه می توانید اجساس خوشبختی کرده و در رسیدن به رؤیای واقعی تان تلاش  کرده و موفقیت دلخواهتان را به دست بیاورید

بادا که زندگیتان همواره سرشار از آرامش، شادی و مهرورزی باشد تا جهان بیرونی و درونی  تان چنین سرشار و غنی گردد.

نویسنده آرزو نصرتی

مهرورز، موفق و ماندگار باشید

دانلود رایگان کتاب فوق‌العادۀ کلید طلایی قانون جذب
این کتاب هدیه‌ای ویژه برای شماست. قانون جذب حقیقی را در این کتاب بخوانید.
شما خواهید آموخت که چطور رؤیاها و اهداف بزرگ زندگیتان را بیافرینید. شما می‌توانید آنچه آرزو می‌کنید و مشتاق به دست آوردنش هستید را با مطالعه این کتاب جذب و وارد زندگی خود کنید.
ایمیل شما نزد ما محفوظ خواهد ماند
عضویت در خبرنامه دوستان