قانون جذب چیست

قانون جذب چیست؟آموزش قانون جذب)

    قانون جذب چیست؟(آموزش قانون جذب)

قانون جذب  چیست؟ احتمالا این سؤال از ذهنهای بسیار گذشته است. قانون جذب یکی از قوانین بزرگ حاکم بر زندگی ما انسانهاست، که خداوند آن را قرار داده تا بتوانیم با درک صحیح و فهم چگونگی کارکرد آن زندگی سرشار از سلامتی، ثروت و سعادتمندی را تجربه کنیم.  قصد دارم در سلسله مقالات آموزش قانون جذب به صورتی مفصل به موضوع آموزش این قانون بپردازم تا اول اینکه دیدگاههای کمی غیرواقعی و بعضاَ نادرست در مورد قانون جذب تغییر کرده و شما درکی واقعی و صحیح نسبت به آن پیدا کرده تا بتوانید از این قانون قدرتمند کائنات به نفع خودتان در جهت خلق خواسته‌ها و موفقیت در زندگی استفاده کنید.

قانون جذب یک قانون طبیعی، حقیقی و انکار ناپذیر کائنات است، همانند قانون جاذبه؛ ما نمی توانیم قانون جاذبه را انکار کنیم و با سلیقه خودمان آن را رد کنیم. چنانچه شما به رأی شخصی تان مبنی بروجود نداشتن نیروی جاذبه و یا ناآگاهی نسبت به آن خودتان را از ساختمانی رها کنید، به طور حتم سقوط خواهید کرد و آسیب وزیانش را متحمل خواهید شد. و حتی امکان این وجود دارد که آخرین حضورتان دراین کره خاکی باشد. قانون جاذبه اعمال می شود و در جریان است و کاری به پذیرش ، رد و یا ناآگاهی شما از وجودش ندارد. قانون جذب هم همینطور است. چه شما آنرا بپذیرید و چه با آن از در مخالفت برآیید و وجودش را انکار کنید، در هردو صورت این قانون کار می کند و سیستمش را در زندگیتان اعمال خواهد کرد.
به طور خلاصه و ساده قانون جذب می گوید شما به هر چه در زندگیتان بیشتر فکر کنید و توجه و تمرکز داسته باشید، همان را وارد زندگیتان می کنید.
به طور مثال اگر افکار غالب شما سلامتی و شادابی باشد حالت جسمی شما سلامتی است و شادابی و تندرستی را به زندگیتان و به جسم تان فرا می خوانید، اگر به استقلال مالی و ثروت پولی فکر می کنید، پول و ثروت را وارد زندگی خواهید ساخت، اگر به موفقیت و شکوفایی خودتان فکر می کنید موفقیت را به دست می آورید. و برعکس همه اینها نیز صادق است.
افکار و احساسات شما ارتعاشات و فرکانس هایی ازخود ساطع می کند و این ارتعاشات وارد کائنات و فضای هستی شده و به واسطه خاصیت جذب کنندگی که دارند موجها و فرکانس هایی از جنس خودشان را جذب ودوباره به خود شما برمی گردانند. یعنی ارتعاشات و امواجی که شما به واسطه افکار و احساساتتان می فرستید به واقعیت فیزیکی زندگی شما تبدیل می شود و در زندگی شما به صورت ملموس تجربه خواهند شد.
قانون جذب کارش این است که ارتعاشات شما را تبدیل به تجربه های واقعی و ملموس زندگیتان کند.
پس این قانون را نادیده نگیرید و بدانید که چه آن را باور کنید و چه نکنید وجود دارد و در زندگیتان حاکم است. چه بهتراست که آگاهانه به درک این قانون بزرگ و شگفت انگیز بپردازید، آن را خوب بفهمید و ازآن به نفع خودتان در زندگی استفاده کنید. و تجربه ها، رویدادها و خواسته هایی را درزندگیتان خلق کنید که دلخواه تان و باعث شادی و سعادتمندی شما باشد. در مقالات آتی نیز به ادامه آموزش قانون جذب خواهیم پرداخت
                                                                                                                           

نویسنده: آرزو نصرتی

                                                                                      مهرورز، موفق و ماندگار باشید

نظرات

دانلود رایگان کتاب فوق‌العادۀ کلید طلایی قانون جذب
این کتاب هدیه‌ای ویژه برای شماست. قانون جذب حقیقی را در این کتاب بخوانید.
شما خواهید آموخت که چطور رؤیاها و اهداف بزرگ زندگیتان را بیافرینید. شما می‌توانید آنچه آرزو می‌کنید و مشتاق به دست آوردنش هستید را با مطالعه این کتاب جذب و وارد زندگی خود کنید.
ایمیل شما نزد ما محفوظ خواهد ماند
عضویت در خبرنامه دوستان