قانون جذب و عشق

قانون جذب و عشق(فرکانس جذب خواسته ها با ارتعاش عشق)

قانون جذب و عشق(فرکانس جذب خواسته ها با ارتعاش عشق)

قانون جذب و عشق موضوع بسیار مهمی است که تصمیم گرفتم در این مقاله به آن بپردازم. یکی از قدرتمندترین ارتعاشاتی که می‌تواند شما را در فرکانس جذب خواسته‌هایتان قرار دهد عشق است. عشق بالاترین ارتعاش جذب است و آن قدر نیرومند بوده، بسامد ارتعاشی بالایی دارد که به بهترین و آسانترین روش قادر است شما را در مسیر جذب خواسته‌هایتان قرار دهد.

عشق واژه‌ای است که هر جا سخن از آن به میان آید همه سرآپا گوش خواهند شد. آنقدر لطیف و دوست داشتنی است که هیچ چیز یارای روبه رویی و مقابله با آن را ندارد. همه از عشق می‌گویند و شیرینی، عظمت و شکوه آن: فلاسفه، شاعران، عرفا، و مردم عادی. قدرت عشق می‌تواند جهان درون و برون را متحول و دنیا را زیبا و شیرین سازد. شاعر  شیرین سخن چه زیبا حق مطلب را در مورد عشق به نمایش می‌گذارد که می‌گوید:

مرده بُدم زنده شدم، خنده بُدم گریه شدم

دولت عشق آمد و من دولت پاینده شدم

عشق نیرویی ابدی و فنا‌ناپذیر است. در حقیقت اساس خلقت انسان بر پایه عشق بنا شده، از همان زمانی که خداوند انسان را با عشقی بی‌مانند خلق کرد و ماه و خورشید و فلک را به فرمانبرداری او گماشت تا نشانی از شکوه عشق بی نهایت او باشد.

طفیل هستی و عشقند آدمی و پری

ارادتی بنما تا سعادتی ببری

در باب قدرت و نیروی شگفت انگیز عشق عارفان و شاعران خردمند و به حقیقت رسیده بسیار گفته‌اند و این نشان از این دارد که این موضوع یکی از اساسی‌ترین و ریشه‌ای‌ترین کیفیتی است که از همان بدو خلقت بوده، و همواره با موجودیت آدمی عجین گشته است.

در کتاب شادی و خوشبختی از آن شماست به صورت مفصل‌تری به موضوع عشق و قدرت شگفت انگیز آن پرداخته‌ام.

 

قانون جذب و عشق

حال می‌خواهیم ببینیم که قانون جذب و عشق چیقانون جذبست و  چه ارتباطی با همدیگر دارند؟ در کتاب کلید طلایی قانون جذب به صورت کامل در مورد مراحل و گامهای جذب واقعی توضیح داده‌ام توصیه می‌کنم چنانچه این کتاب را مطالعه نکرده‌اید به رایگان این کتاب را از سایت دانلود نموده، به صورت کاملاً کاربردی از این قانون برای جذب خواسته‌ها و اهدافتان استفاده کنید.

برای اینکه قانون جذب همان طور که دلخواه شماست کار کند، باید ارتعاشات شما هماهنگ با خواسته هایتان باشد. یعنی ارتعاشاتی از خودتان ساطع کنید که شما را در فرکانس و مداری قرار دهد که جذب مقصود مورد نظر شما اتفاق بیفتد. زیرا در غیر این صورت اگر ارتعاشات شما مثبت و همنوا نباشد، آنچه وارد زندگی خود می‌کنید، آن چیزی نیست که می‌خواهید و دوست دارید.

 قانون جذب با ارتعاشات شما سرو کار دارد. ارتعاشاتی که شما به واسطۀ افکار و احساساتتان به جهان هستی می‌فرستید، توسط قانون شگفت انگیز کانئات سبب جذب انرژی‌های هم ارتعاش و هم جنس خود گردیده تا آنجا که به صورت واقعیتی عینی و فیزیکی در زندگی شما متجلی می‌گردد.

اجازه دهید مثالی برایتان بیاورم. اگر شما افکاری منفی داشته باشید، که حاکی از  بدخواهی، آزار، ترس، اندوه، غم، خشم، کینه و دشمنی باشد ارتعاشاتی که به جهان هستی ارسال می‌کنید ارتعاشاتی منفی است که سبب جذب انرژی‌هایی از جنس خود یعنی همان موارد ناخوشایند خواهد شد و شما را در فرکانس و مداری قرار خواهد داد که تجربیات، احساسات، ناخوشی‌ها و ناخوبی‌های بیشتر و همگون با همان مواردی که در بالا گفتیم را وارد زندگیتان می‌کنید. و برعکس چنانچه ارتعاشات و انرژی‌های ارسالی شما مثبت، نیکو و خیرخواهانه باشد طبق قانون آنچه جذب و وارد زندگی خود می‌کنید مثبت‌ها، نیکویی‌ها و زیبایی‌های بیشتری خواهد بود. 

همانطور که گفتیم عشق قدرتمندترین ارتعاش مثبت و هماهنگی است که می‌توانید به کائنات بفرستید. وقتی احساسی مملو از عشق، محبت و مهربانی دارید به علت خاصیت ذاتی‌شان، احساسی از شادی، شعف و شادمانی شما را فرا خواهد گرفت. این شادمانی و شعف درونی سبب می‌شود انرژی مثبت، لطیف و قدرتمندی از خودتان ساطع ‌کنید که با تمام قدرت در فضای هستی منتشر شده و  آنچه هم فرکانس، مطلوب و دلخواه شماست با سرعت بیشتری شروع به عینیت و پدیدار شدن در واقعیتِ زندگی شما خواهد کرد.

بنابراین ارتعاشات عشق و مهربانی همان چیزی است که نیاز دارید تا بتوانید به سرعت خواسته و آرزوهایتان را جذب کرده و متجلی کنید. قانون جذب و عشق می‌توانند کارهای شگفت انگیزی برایتان انجام دهند. 

 

فرکانس جذب خواسته های خود را با عشق بالا ببرید

فرکانس جذب خواسته های خود را با عشق بالا ببرید تا به راحتی در مدار دریافت خواستنی‌هایتان قرار بگیرید. شما با افکار، احساسات و ارتعاشاتی که از خود ساطع می‌کنید خود را در فرکانس و مداری خاص قرار می‌دهید، فرکانس و مدار شما هم تعیین کنندۀ تجربیات زندگیتان است. شما با تغییر فرکانس و مدارتان قادر هستید واقعیت‌های زندگی و سرنوشت خود را تغییر دهید. اکنون می‌توانید با ارتعاشات عشق و مهربانی فرکانس و مدار زندگی خود را تغییر دهید.

برای اینکه بتوانید خواسته و هدف مورد نظرتان، هر آنچه که باشد از موفقیت‌های شفلی گرفته تا سلامتی، آرامش، ثروت و هر چه ر که در ذهن دارید را جذب و تجربه کنید باید به خوبی بر روی باورهایتان کار کرده، سعی کنید خود را به طور مستمر در فرکانس مثبت و هماهنگ با آنچه می‌خواهید قرار دهید. همانطور که گفتم افکار و احساسات شما ارتعاشاتی به جهان هستی مخابره می‌کنند که قانون جذب این ارتعاشات را گرفته به صورت فیزیکی به زندگی شما باز می‌گرداند. هر چقدر این فرکانس مثبت‌تر، شادمانه‌تر و .لطیف‌تر باشد پدیدار شدن رؤیاها و خواسته‌های شما هم با سرعت بیشتری رخ خواهد داد

از آنجایی که لطیف‌ترین، سبک‌ترین و در عین حال قدرتمندترین انرژی موجود در جهان انرژی عشق، محبت و مهربانی است. پس تا می‌توانید به دنیایتان با دیدی عاشقانه و مهربان بنگرید. تا به صورت پویا و خلاق نیروی جذب را برای رسیدن به موفقیت، شادی بیشتر، سلامتی و ثروت به کار بگیرید. عشق را فقط مختص شخصی خاص ندانید. شاید گمان و درک عامه از عشق فقط در یک شخص خاص یا محبوبشان خلاصه شود. اما عشق موهبتی فراتر از محصور شدن  صرف در حضورقانون جذب و عشق فیزیکی فردی خاص می‌باشد.همواره بذر عشق و محبت بکارید تا عشق، محبت، نیکی،شادی و کامیابی به دست بیاورید. قانون جذب و عشق را خوب درک کنید تا بتوانید از آن در جهت خلق خواسته‌هایتان استفاده کنید.

 بگذارید با چند مثال موضوع را برای شما شفاف و روشن کنم و بگویم چه زمانهایی در حال ارسال ارتعاشات قدرتمند عشق و مهربانی عمیق درونی هستید؛ زمانی که به کاکتوس یا گلی که در خانه دارید با علاقه رسیدگی کرده و به آنها نگاه می‌کنید در حال فرستادن ارتعاش عشق از خودتان هستید، زمانی که برای کمک به دوست یا همسایه‌تان پیشقدم می‌شوید در بالاترین ارتعاش عشق و مهربانی قرار دارید، وقتی با محبت فرزندتان را در آغوش می‌گیرید و یا او را به خاطر رفتار زیبایش تحسین می‌کنید در حال فرستادن قدرتمندترین ارتعاش عشق و مهربانی به کائنات میباشید. آن هنگام که با سپاسگزاری به چهرۀ خسته و مهربان مادرتان نگاه می‌کنید و از والدینتان با تمام قلبتان حتی بدون کلامی سپاسگزاری می‌کنید شما در بالاترین، قدرتمندترین و زیباترین ارتعاش و فرکانس عشق هستید و بدانید که چنانچه این حالت را در خودتان برای مدتی حفظ کنید خواسته‌هایتان به صورت شگفت‌انگیزی به سمت شما روانه شده و جذب زندگیتان خواهند شد.

وقتی با همسر و محبوبتان با عشق سخن می‌گویید و با او به احترام و درک عمیق قلبی رفتار می‌کنید ارتعاشی قدرتمند از خودتان ساطع کرده‌اید که خود را در مسیر جذب عشقِ بیشتر و تحقق اهدافتان قرار داده‌اید.

آن هنگام که عشق و مهربانی شما تمام مخلوقات خداوندی حتی حیوانات را در برمی‌گیرد  ارتعاش انرژی عشق و مهربانی از شما ساطع می‌گردد. تمام حالتهایی که گفته شد ارتعاشات احساسی حاکی از عشق ساطع می‌کنند که شما را شادمان‌تر کرده و احساساتی لذت بخش و دلپذیرتر در وجودتان به جریان می‌اندازند و تمام کارهای زیبا و نیکی که به شما احساس شعف و آرامش درونی می‌دهند تو را با تمام هستی در هماهنگی قرار داده، همکاری و همراهی آنها را به بهترین وجه برای جذب زیباییها، موفقیت‌ها و شادمانی‌های بیشتر را به دست خواهید آورد.

عشق را در تمام امور روزمرۀتان وارد کنید. بگذارید کارهای کوچک شما با چاشنی دلپذیرِ عشق بزرگ و تأثیر گذار باشد. مهم نیست چه کارهایی انجام می‌دهید، مهم عشقی است که قانون جذب و عشقبه کارهایتان می‌دهید و با این کار زندگی خود را به سمت جریانی از رویدادهای زیبا و دلپذیر پیش می‌برید. بدون عشق هیچ کار بزرگی به انجام نخواهد رسید.انسانهای بزرگ و متحول کنندۀ جهان و بشریت همه با عشق ماندگار شده و دنیا را متحول ساخته‌اند، مادر ترزا نمونه ای از این عشقی بی قید و شرط و روحی والا است. او برای همیشه در ذهن‌ها خواهد ماند. جمله‌ای بسیار زیبا از او در ذهنم نقش بسته: « کارهای ما چندان بزرگ نیستند. تنها کاری که از ما ساخته است این است که کارهای کوچک را با عشقی بزرگ انجام دهیم.»

فرکانس جذب خواسته‌هایتان را با ارتعاش عشق بالا ببرید. قانون جذب و عشق را در ذهن داشته باشید. همواره منتشر کنندۀ عشق و مهربانی باشید و به دریافت متقابل هم فکر نکنید. مهربانی و عشق شما همواره در فضای زندگیتان گسترش یافته، تمام زوایای ناخوش و نابسامان زندگیتان را سرانجام شفا و به سامان خواهد کرد. به تمام  دنیا عشق بورزید، نه به یک شخص خاص. بگذارید عشق و مهربانی خاصیت وجودی و کیفیت شخصیتیِ شما شود. آن گاه نورانی و باشکوه می‌شوید تا بدانجا که جلوه‌ای از تجلی خلاقِ خداوند در دنیایتان می‌گردید.

نویسنده: آرزو نصرتی

در پناه الله مهرورز، موفق و ماندگار باشید

 

شادی و خوشبختی ازآن شماست

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شادی و خوشبختی از آن شماست

نظرات

دانلود رایگان کتاب فوق‌العادۀ کلید طلایی قانون جذب
این کتاب هدیه‌ای ویژه برای شماست. قانون جذب حقیقی را در این کتاب بخوانید.
شما خواهید آموخت که چطور رؤیاها و اهداف بزرگ زندگیتان را بیافرینید. شما می‌توانید آنچه آرزو می‌کنید و مشتاق به دست آوردنش هستید را با مطالعه این کتاب جذب و وارد زندگی خود کنید.
ایمیل شما نزد ما محفوظ خواهد ماند
عضویت در خبرنامه دوستان