ضمیر ناخودآگاه و دستیابی به خواسته هایتان

ضمیر ناخودآگاه و دستیابی به خواسته هایتان

ضمیر ناخودآکاه و دستیابی به خواسته هایتان

ضمیر ناخودآگاه می تواند به شما کمک کند تا آن جیزهایی را که دوست دارید در زندگیتان محقق کنید اگر بتوانید از آن به خوبی و درست استفاده کنید. در مقالۀ ضمیر ناخودآگاه چیست؟ توضیح دادیم که  این بخش از وجود آدمی چه کارهایی انجام می دهد و چگونه است. دراین مقاله به این موضوع که چگونه می توانید از این بخش قدرتمند وجودتان برای کسب موفقیت و خلق شرایط دلخواهتان بهره ببرید خواهیم پرداخت و روشهای استفاده از ضمیر ناخودآگاه برای خلق خواسته هایتان را بیان می کنیم.

روشهای استفاده از ضمیرناخودآگاه برای خلق خواسته هایتان

ضمیر ناخودآگاه و تصاویر

ضمیر ناخودآگاه برعکس خودآگاه، که به زبان کلام مسلط است نمی تواند با کلمات خود را ابراز کند بلکه تصاویر هستند که می توانند او را تحت تأثیر قرار دهند. برای همین است که اکثر تبلیغ کنندگان حرفه ای بر روی تصاویر کار می کنند. تصاویری که حتی ممکن است خودآگاه از درک و تحلیل آن عاجز بماند. برای همین هم در تبلیغات از تصاویر استفاده می شود چرا که به سرعت می تواند بر روی ضمیر ناخودآگاه اثر گذاشته و سبب ترغیب به خرید شود. خوب است بدانید که بر خلاضمیر ناخودآگاهف آنچه اغلب فکر می کنیم محققان به این نتیجه رسیده اند که خرید بر اساس احساس و به صورت ناخودآگاه انجام می شود و در نهایت ما با خودآگاه مان آن را موجه و منطقی جلوه می دهیم. احتمالا شما هم خریدهایی داشته اید که بعد از زمان کوتاهی ازآن پشیمان شده اید.

اگر می خواهید هدف و خواسته ای را با استفاده از ضمیر ناخودآگاهتان به دست بیاورید و یا آن را برای موفقیت هایتان برنامه ریزی کنید بهتر است به تصویر سازی آنچه که می خواهید بپردازید تا به سرعت وارد ناخودآگاهتان شده و در نهایت او هم با قدرت شرایط پدید آوردن آن را برایتان فراهم کند.  تصاویر خواسته تان را بسازید تا مغز و ذهن ناخودآگاهتان را در مسیر محقق ساختن آن هدایت کنید.

ضمیر ناخودآگاه با احساس شما ارتباط برقرار می کند

ضمیر ناخودآگاه شما علاوه بر اینکه با تصاویر ارتباط برقرار می کند بسیار برایش مهم است که احساس هم همراه آن باشد. تصاویر بدون احساس انگیزش خاصی را در ناخودآگاه ایجاد نخواهند کرد. این احساس شماست که می تواند با قدرت بر آن تأثیر بگذارد. باید به وسیلۀ خودآگاهتان و با آگاهی تصاویر را بسازید و چاشنی قدرتمند احساس به آن اضافه کنید تا ضمیر ناخودآگاه آن را جدی بگیرد و کاملاً مجاب شود که شما از او چه می خواهید و به این ترتیب راههای جذب و کشش آن را به زندگیتان فراهم آورد.

پس خواسته های خود را با احساس بخواهید.

ضمیر ناخودآگاه و عبارات تأکیدی

یکی دیگر از روشهایی که می توانید بر ضمیر ناخودآگاهتان اثر بگذارید استفاده از عبارات تأکیدی است. عبارات تأکیدی یا تلقینی همان جمله هایی هستند که به منظور دستیابی به هدف و تثبیت یک باور جدید در ضمیر ناخودآگاه ساخته و استفاده می شوند. می توانید عبارت تأکیدی مد نظر خود را برای هدف و خواسته ای خاص بسازید و تکرار کنید تا در ناخودآکاهتان نفوذ کرده و قدرت بگیرد. عبارتهایی که آگاهانه برای خودتان می سازید و تکرار می کنید تبدیل به باورتان می شود و باور شما همان مهر تأییدی است که ضمیرناخودآگاهتان به آن زده و زندگی تان بر اساس پایه های همان باورهایی که دارید شکل می گیرد.

ضمیر ناخودآگاه و انتظار

قانون انتظار خیلی ساده می گوید هر آنچه انتظار آن را داشته باشید همان به وقوع می پیوندد. اگر انتظار دارید که به زودی موفقیت های بزرگی را به دست خواهید آورد و با ایمان خودتان را در آن شرایط احساس کنید مطمئن باشید دیر یا زود موفقیت های بزرگی را به دست می آورید. اگر انتظار وقوع اتفاقات ناخوشایند را دارید و همچنان ادامه بدهید برایتان رخ می دهد. اگر انتظار دارید که اوضاع روبه راه خواهد شد این چنین می شود. انتظار سبب جذب می شود. انتظار خوبی ها، شادی ها، موفقیت ها و نعمت های زیبای خداوند را داشته باشید تا از راههایی فوق العاده و دور از انتظار به شما برسند. ضمیر ناخودآگاه شما به انتظاری که از او دارید پاسخ مثبت می دهد.ضمیر ناخودآگاه

ضمیر ناخودآگاه و نگرش مثبت شما

نگرش هر فرد به زندگی از اهمیت زیادی برخوردار است. افرادی که نگرش مثبتی به زندگی و دنیایشان دارند سبب جذب موقعیت هایی مثبت و خوشانید می شوند. نگرش شما می تواند برداشتتان نسبت به موضوعات را تغییر دهد. حتی اگر مشکلی هم پیش آید بسته به نگرشتان طرز برخورد و رفتار شما هم متفاوت خواهد بود. به طور کلی افرادی که مثبت نگر هستند بهتر می توانند مسائل را به نفع خود تمام کنند. آنها فرصتهای بیشتر، شادیهای عمیق تر و استقامت بالاتری دارند والبته که خوشین تر هم هستند.

ضمیر ناخودآگاه شما تحت تأثیر نگرش شما واکنش نشان می دهد. اگر دیدگاه نیک و مثبتی داشه باشید به طور حتم ضمیر ناخودآگاهتان هم آن را می پذیرد و شرایط را به نفع شما تغییر خواهد داد. او هم خوشبین می شود و کاری می کند تا شما هم خوش بین تر و مثبت تر شوید.

تا جاییکه می توانید نگرش منفی نسبت به مسائل را به حداقل برسانید و تمرکز بر فکرهای خوب داشته باشید. اگر می خواهید ضمیر ناخودآگاه نیرومندتان برای خلق خواسته ها و اهداف شما دست به کار شود نگرش تان را در همین مسیر قرار دهید

با ضمیر ناخودآگاهتان دوست باشید

 ضمیر ناخودآگاه خود را بسان دوستی مهربان و قدرتمند بدانی، چنانچه میضمیر ناخودآگاهخواهید که به بهترین نحو همراهی و هماهنگی او را با خود داشته باشید. با اقتدار آنچه را خواهانش  هستید به ناخودآگاهتان بفهمانید اما نهایت ادب و احترام را داشته باشید. اگر قرار است ایده ای به شما برساند یا جواب مسئله تان را بگوید دوستانه تر رفتار کنید و در نهایت وقتی چونان دوستی مهربان به شما کمک می کند صمیمانه از او تشکر کنید. اگر با دوستتان طلبکارانه رفتار کنید و در نهایت بلد نباشید تشکر کنید همراهی و همکاری او را برای دفعات بعد از دست خواهید داد. با احساس باشید و دوستانه خواسته هایتان را بخواهید.

به ضمیرناخودآگاهتان اعتماد داشته باشید

اگر به ضمیر ناخودآگاهتان اعتماد کنید او کارها را به روش خودش و به درستی انجام خواهد داد. کافیست شما آنچه را می خواهید به ناخودآگاهتان وارد کرده و برنامه ریزی های لازم را جهت تحقق اهداف و خواسته هایتان انجام دهید بقیۀ ماجرا را به عهدۀ خودش بگذارید. او خوب بلد است که چه کار کند و به چه طریقی آنچه را می خواهید برایتان مهیا کند. ضمیر ناخودآگاه شما از قوانین و ابزارهای خاص خودش بهره می برد. این جاست که قانون جذب هم به طریق خودش دست به کار خواهد شد و برای جذب خواسته هایتان اقدام می کند. کار شما این است که اعتماد کنید هم به ضمیر ناخودآگاه و هم به قانون جذب .

نویسنده: آرزو نصرتی

مهروز، موفق و ماندگار باشید

 

 

نظرات

دانلود رایگان کتاب فوق‌العادۀ کلید طلایی قانون جذب
این کتاب هدیه‌ای ویژه برای شماست. قانون جذب حقیقی را در این کتاب بخوانید.
شما خواهید آموخت که چطور رؤیاها و اهداف بزرگ زندگیتان را بیافرینید. شما می‌توانید آنچه آرزو می‌کنید و مشتاق به دست آوردنش هستید را با مطالعه این کتاب جذب و وارد زندگی خود کنید.
ایمیل شما نزد ما محفوظ خواهد ماند
عضویت در خبرنامه دوستان